Přednášející

Ivo Toman

Ivo Toman

školitel, jednatel a majitel několika společností TAXUS Intenational sr.o

Ivo Toman se narodil s Touretteovým syndromem. Absolvoval VŠLD ve Zvolenu v roce 1988. Pak se začal zajímat o prodej a marketing. Stal se úspěšným prodejcem v přímém prodeji, proto začal školit jiné prodejce. Napsal 13 knih. Vyškolil stovky tisíc lidí. Nahrál několik vzdělávacích audio a video programů. V roce 2004 uvedl na trh Revoluční angličtinu TAXUS Learning. O rok později Revoluční němčinu. V roce 2008 byl zařazený do Almanachu 1000 Leaders of Czech Republic. V roce 2015 získal ocenění Osobnost vzdělávání dospělých 2015 od Asociace institucí manažerského vzdělávání a České andragogické společnosti.

Markus Luthe

Markus Luthe

CEO, Německá Hotelová Asociace (IHA)

Markus Luthe je od roku 2005 generálním ředitelem německé hotelové asociace (IHA). Kromě svých hlavních úkolů týkajících se lobování a budování sítí se věnuje především kvalitě, marketingu a distribuci. V rámci německé asociace hotelů a restaurací (DEHOGA) je zodpovědný za německou národní klasifikaci hotelů již od jejího zavedení v roce 1996, jakož i za unii Hotelstars Union od jejího založení v roce 2009. V roce 2010 byl pan Luthe poprvé zvolen za člena výkonného výboru HOTREC, jehož součástí je dosud. Od roku 2012 je Markus Luthe předsedou pracovní skupiny HOTREC pro oblast distribuce a v této pozici je pro evropské kolegy kontaktní osobou ve všech otázkách týkajících se on-line distribuce.

Monika Palatková

Monika Palatková

Generální ředitelka CzechTourism

Od r. 2015 ředitelka České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, příspěvkové organizace Ministerstva pro místní rozvoj. Stanovuje strategii marketingové komunikace pro Českou republiku i 23 zahraničních zastoupení, partnerství při významných mezinárodních eventech. Řídí agendu Institutu turismu včetně výzkumných aktivit, zodpovídá za veletržní činnost, press a fam tripy společnosti, ediční činnost a produktový management. Má bohaté zkušenosti v oblasti marketingového managementu a marketingového výzkumu cestovního ruchu. Je autorkou několika uznávaných publikací v oblasti cestovního ruchu. Značné zkušenosti má i v oblasti pedagogické a konzultační činnosti vysokoškolského a celoživotního vzdělávání. Od roku 1998 je členkou mezinárodní organizace odborníků v oblasti cestovního ruchu AIEST.