Společenský program

Součástí naší konference jsou dva společenské večery na dvou vyjímečných místech. 
Přijďte si užít s kolegy nezapomenutelnou atmosféru párty v historické budově Národního muzea. Druhý večer vás přeneseme do vznešené éry 20. století a nádherného sálu Empire Hall Slovanského domu.
To vše v duchu udržitelného konceptu "party pro příští generace" společnosti Zátiší catering

1. den – 28.listopad 2019

Historická budova Národního muzea

Jedna z nejvýznamnějších pražských budov byla prohlášena v roce 1962 národní kulturní památkou. Čechy milovaná a cizinci obdivovaná, osudově spjatá s novodobými českými dějinami. Od svého postavení nebyla budova více jak 120 let významněji opravována, přestože ji poškodily dva vojenské útoky v letech 1945 a 1968 či výstavba metra. Rekonstrukce Historické budovy Národního muzea trvala 42 měsíců a byla jednou z největších a nejsložitějších rekonstrukcí v historii České republiky jak svou velikostí, tak rozsahem prací. Bude nám ctí vás v nově otevřených prostorech přivítat.

 

Adresa
Václavské náměstí 68, Praha 1
Dress code:
Smart Casual
Začátek:
20:00
2. den – 29.listopad 2019

Galavečer
Empire Hall  Slovanský dům

Nechte se přenést do vznešené éry 20. století. Nově zrekonstruované prostory ve stylu Art Deco Vás okouzlí svou nezapomenutelnou atmosférou, elegancí a stylem. Slovanský dům v samém centru hlavního města Prahy je tradičním místem konání nejprestižnějších komerčních, společenských i kulturních akcí již od roku 1797. V roce 2018 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vznikly tak luxusní prostory, které patří k nejhezčím v Praze.

Součástí večera je předávání Výročních cen AHR ČR a slavnostní recepce.

Adresa
Na Příkopě 22, Praha 1, 110 00
(Slovanský dům)
Dress code:
Black Tie
Začátek:
20:00
Odborný program

Nové multifunkční kulturní a kongresové centrum O2 universum by mělo sloužit jako moderní centrum zejména pro pořádání velkých mezinárodních kongresů a  korporátních akcí. Přímo navazuje na budovu O2 areny z jižní strany, rozkládá se na čtyřech podlažích a má celkovou plochou téměř 50 tisíc m2. “Malá arena” bude po dostavbě disponovat až 21 sály různých velikostí s celkovou kapacitou 10 000 návštěvníků. Největší sál s kapacitou až 4,5 tisíc osob bude využíván jako prostor pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání. Na všech patrech celého komplexu bude k dispozici 13 000 m2 prostoru pro výstavy a komerční využití.

Adresa
Českomoravská 2345/17a, 190 00 Praha 9-Libeň

Vstup do O2 Universum je z ulice Českomoravská

Dress code:
Business Attire
Začátek:
9:00