Ubytování

Clarion Congress Hotel Ostrava


Hotel se nachází v klidné části Ostravy s výborným dopravním spojením do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční a autobusová nádraží či mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov (20 km). Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá. Všechny pokoje a apartmány jsou plně klimatizovány a vybaveny mj. telefonem s přímou provolbou, SAT TV, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým setem a Wi-Fi připojením zdarma.

HOTEL V TERMÍNU KONFERENCE JIŽ VYPRODÁN

Adresa
Zkrácená 2703, 70030 Ostrava
49°48'11.637"N
18°15'4.876"E
Online rezervace ubytování:
Rezervovat pokoj CZ Rezervovat pokoj EN


Pokoje Standard: Jednolůžkový pokoj nebo dvoulůžkový SGL USE: 1790 kč. Dvoulůžkový pokoj: 2090 kč.
Pokoje Superior: Jednolůžkový pokoj nebo dvoulůžkový SGL USE: 1990 kč, Dvoulůžkový pokoj: 2290 kč. Dvoulůžkové suite apartmá: 2790 kč.

Ceny v on-line rezervaci jsou uvedeny v EUR a na CZK jsou přepočítány dle fixního kurzu 26.50 Kč.

Kontakt na rezervační oddělení:
e-mail: reservations.ccho@clarion-hotels.cz
tel: +420 596 702 807

Výše uvedené ceny zahrnují: platnou sazbu DPH a místní poplatky, Wi-Fi připojení k internetu na pokoji, v hotelové restauraci a lobby, americkou snídani se širokým sortimentem výrobků teplé i studené kuchyně, welcome drink, parkovné, kávový a čajový set na pokoji a vstup do wellness.

Víte, že...


 • zde bydleli Usain Bolt a další sportovní fenoméni?
 • hotel získal Národní cenu ČR za společenskou odpovědnost firem v roce 2015?
 • kongresová kapacita hotelu je až 1620 delegátů a řadí se k největším na Ostravsku?
 • součástí hotelu je opět největší saunový srub s rituály v regiónu a hornická sauna?
Imperial Hotel Ostrava


Imperial Hotel Ostrava je bezpochyby jeden z nejznámějších hotelů ve městě, který své nadstandardní služby poskytuje hostům nepřetržitě od svého otevření v roce 1904. Jeho praktická poloha přímo v centru, bohatá historie a profesionální personál z něj tvoří ideální hotel pro Váš pobyt. Kombinace více než stoleté tradice a moderních hotelových trendů činí z tohoto renomovaného hotelu dokonalé místo jak pro obchodní schůzku, tak pro příjemný odpočinek po náročném dni. Hotel nabízí 156 pohodlných a moderně zařízených pokojů, rozsáhlé konferenční centrum pro 490 osob, příjemnou restauraci se širokou nabídkou gastronomických specialit, jedinečné Relax centrum, Fitness centrum a hlavně osobní a přátelský přístup každého zaměstnance hotelu ke všem hostům – to vše nás opravňuje nazývat Imperial Hotel Ostrava Váš domov na cestách.

Adresa
Tyršova 6 702 00 Ostrava 2
Rezervace ubytování:
Rezervace na telefonu 599 099 717
nebo na reservations.iho@cpihotels.com

Heslo pro rezervaci: AHRČR


Jednolůžkový pokoj: 1690 kč. Dvoulůžkový pokoj: 1990 kč

Cena je neprovizní a je uvedena za pokoj a noc, zahrnuje DPH, snídani bufetového typu, bezplatný vstup do hotelového Relax centra (bazén s teplou slanou vodou, sauna), Fitness centra a internetové Wi-Fi připojení. V hotelu je možno využít také parkoviště, podzemní garáže s mycí linkou, masáže, služby kadeřníka nebo kosmetiku (placeno zvlášť).

Víte, že...


 • hotel byl otevřen 1.1.1904?
 • hotel založil známý ostravský rodák Josef Petzák?
 • hotel nabízí 156 pohodlných a moderně zařízených pokojů, rozsáhlé konferenční centrum pro 490 osob?
 • obyvatelům Ostravy se v souvislosti s názvem hotelu vybaví snack bar Sněhurka, bar Salajka či restaurace Moskvanka?
Hotel Mercure Ostrava Center


Hotel se nachází na Českobratrské ulici, 10 minut jízdy tramvají od hlavního vlakového nádraží a v dostupné pěší vzdálenosti od kulturních a komerčních objektů v centru města, stejně tak od nejznámější ostravské ulice Stodolní. Všichni hosté mají k dispozici: bohatou bufetovou snídani, vstup zdarma do hotelového Wellness centra (fitness a parní lázeň), bezplatné připojení na internet v celém hotelu, parkoviště (v závislosti na obsazenosti).

Adresa
Českobratrská 18/1742 702 00 Ostrava
Rezervace ubytování:
Rezervace na telefonu 595 606 600
nebo na h7051-re@accor.com

Promo kód: AHR Ostrava


Standardní jednolůžkový pokoj: 2200 Kč vč. snídaně a 15% DPH. Standardní dvoulůžkový pokoj: 2500 kč vč. snídaně a 15% DPH.

Víte, že...


 • jako jediný hotel v Ostravě máme k dispozici Privilege lounge - salónek, který byl navržen speciálně pro oddych a relaxaci, zdarma nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje, kávu, čaj, ovoce a lehké občerstvení?
 • hotel Mercure Ostrava Center sídlí v budově, která byla v roce 2008 prohlášena národní kulturní památkou?
 • historický sál Karolína byl zachován v původním vzhledu?
Park Inn by Radisson Hotel Ostrava


Ubytování v hotelu Park Inn by Radisson Hotel Ostrava nabízí příjemnou atmosféru a řadu moderního vybavení. Využít můžete připojení k internetu, individuálně regulovatelnou klimatizaci a zvukotěsná okna. Všechny pokoje mají kvalitní a komfortní postele, které jsou zárukou příjemného spánku. Na všech pokojích je zdarma k dispozici hostům čajový a kávový set, Smart LED televize se satelitními programy, trezor a vysoušeč vlasů.
Ubytovaní hosté mohou využít bezplatného vstupu do hotelového fitness a wellness centra nebo také využít bezplatného zapůjčení kol.
Hotelové parkoviště má 100 parkovacích míst včetně dobíjecí stanice pro elektrická vozidla.

Adresa
Hornopolní 3313/42, 702 00 Ostrava
Rezervace ubytování:
Rezervace na telefonu +420 595 195 509
nebo na rezervace.ostrava@parkinn.com

Promo kód: AHR Ostrava


Standardní pokoj - obsazený 1 osobou: 1800 kč. Standardní pokoj – obsazený 2 osobami: 2 100 kč.

Výše uvedené ceny zahrnují: Snídani formou bufetu, wifi připojení k internetu, volný vstup do Fitness a Wellness centra, 15% DPH .Pokoje jsou dostupné od 15:00 hod (check-in) v den příjezdu do 12.00 hod. (check-out) v den odjezdu. Parkování je k dispozici na hotelovém parkovišti za cenu 280,- CZK / auto / noc.

Víte, že...


 • park Inn by Radisson hotel Ostrava disponuje největší ubytovací kapacitou v Ostravě?
 • samotná stavba vzbuzuje pozornost netradiční architektonickou skladbou, která byla v roce 2008 oceněna titulem Dům roku?
 • hotel je držitelem certifikátů Safe hotel a Green Key?
 • hotel v roce 2017 získal Čestné uznání hejtmana Moravskoslezského kraje za přijetí a realizaci myšlenek, společenské odpovědnosti v oblasti sociální, ekonomické a enviromentální?